Подпись к картинке

METALCAUCHO

Metalcaucho - відомий іспанський виробник в сегменті резино-металевих виробів. Підприємство було засноване в м. Барселона в 1987 році.

Штаб-квартира і основні логістичні склади розташовані в районі порту Барселони, у компанії також є об'єкти, розподілені по всьому світу, що дозволяє їй оптимізувати виробничі потужності, а також гнучкість і швидку доступність поставок, як національних, так і експортних.

За невеликий період з маленької фабрики в Барселоні компанія Metalcaucho виросла в одного зі світових лідерів в сегменті виробництва гумово-металевих виробів. На сьогодні тільки виробничі площі складають 14000 кв.м. Автозапчастини Metalcaucho представлені в 52 країнах Європи, Азії, Африки, Північної та Південної Америки.

Основним завданням було виробництво і поширення гумово-металевих автозапчастин оригінальної якості або близького до оригінального на автомобілі європейського виробництва.

Автомобільні комплектуючі відповідають міжнародним вимогам якості та безпеки, відрізняються міцністю і надійністю в експлуатації. Сьогодні продукція виробника впізнавана в численних країнах світу, користується популярністю і довірою споживачів.

 

 

Сайт виробника METALCAUCHO