ПРО КОМПАНІЮ

ПРО КОМПАНІЮ

Компанія AVDtrade офіційний дистриб'ютор запчастин для легкового і комерційного транспорту. Головними перевагами компанії є не тільки найкраща ціна за «правильний» товар, а й відмінне орієнтування і досвід в сфері автозапчастин, що дало можливість зібрати на власному складі повний спектр асортименту запчастин, в тому числі і з низьким коефіцієнтом ліквідності.

 

 

ПРО КОМПАНІЮ

Історія компанії почалась ще у 1995 році під другим ім'ям. У зв'язку із розширеннім та зміною складу засновників, було прийнято рішення змінити назву на «AVDtrade». Всередині організації була проведена реструктуризація та реорганізація, що дозволило вийти на абсолютно новий рівень якісної роботи та міжнародні відносини.

Наші клієнти мають можливість отримати як професійні консультації по використанню та взаємозамінності, так і правильні рішення по підбору та пропозиції автозапчастини.

У нас налагоджені відносини з провідними виробниками, що дозволило повністю забезпечити попит клієнтів на  автозапчастини сегменту легкого та комерційного транспорту, а партнерські угоди відображаються не тільки у достойній ціні, але і в якісному товарі.
Ви отримаєте свое замовлення на слідуючий день (протягом 1 дня), томущо ми знаходимося у вдалому географічному положенні.

Мы зарекомендували себе як надійного партнера, что лежить в  основі розвитку нашої компанії. Ми здійсеюємо торговлю практично на всій території України та будемо раді новій взаємовигідній партнерській угоді.