ПРО КОМПАНІЮ

ПРО КОМПАНІЮ

Компанія AVDtrade - офіційний український дистриб'ютор запчастин для легкового і комерційного транспорту. 

ПРО КОМПАНІЮ

Історія компанії почалася в 2003 році з відкриття невеликого регіонального роздрібного магазину. Стрімко розвиваючись, завойовуючи лояльність більшості клієнтів в регіоні, компанія в 2012 році виходить на інший рівень розвитку і ставить за мету стати національним дистриб'ютором автозапчастин.

Високий рівень компетенції і досвіду в сфері продажу автозапчастин дали нам можливість зібрати на власному складі повний спектр асортименту запчастин, що відповідає вимогам наших клієнтів.

Наші клієнти мають можливість отримати як професійні консультації по використанню і взаємозамінності, так і правильні рішення по підбору і пропозиції автозапчастин. Вдале географічне положення компанії дозволяє клієнтам отримати замовлений товар протягом однієї доби в будь-якому куточку України.

У нас налагоджені відносини з багатьма провідними виробниками, що дозволяє повністю забезпечити попит клієнтів на широкий асортимент товарів.

Ми зарекомендували себе надійним партнером як у відносинах з постачальниками, так і з покупцями. Вдало поєднуємо європейський рівень підготовки, планування й співробітництва в усіх бізнес-процесах всередині компанії.

AVDtrade - ТВОЯ ДИНАМІКА РОЗВИТКУ!