Подпись к картинке

MATA

MATA - індійська компанія, входить в трійку найбільших виробників в світі листових і параболічних ресор для мікроавтобусів і вантажних автомобілів. Мата була однією з перших компаній налагодили виробництво параболічних ресор.

MATA має повністю оснащену новітнім обладнанням лабораторію для проведення різних випробувань, включаючи випробування на твердість, випробування на сольове обприскування і т.д., щоб визначити багато параметрів, в тому числі і міцність сталі, перш ніж приймати її в виробництво. Основними стратегічними клієнтами MATA є такі автовиробники, як Daimler AG, Renault Nissan, Isuzu, GM, Volvo, TATA, MAN.

Мета компанії - стати світовим лідером у своїй сфері. Компанія має в своєму розпорядженні дев'ять стратегічно розташованих виробничих об'єктів, що забезпечує більш дешеву і швидку логістику для клієнтів. Це дозволило компанії стати одним з лідерів на ринку OEM-постачальників.

Політика компанії спрямована на постійне технічне вдосконалення для надання клієнтам високоякісних продуктів і послуг. І саме впровадження на всіх виробничих майданчиках системи управління якістю для автомобільного сектора ISO / TS16949: 2009 і ISO 9001: 2008 показує прагнення компанії до високих стандартів якості