Подпись к картинке

MACHT

Macht - румунський виробник акумуляторів на технології SEALED MAINTENANCE FREE (SMF). Macht є герметичними акумуляторами, отже, вони не вимагають обслуговування протягом всього терміну служби.

Переваги застосовуваної технології Macht полягають в тому, що акумулятор не вимагає додавання дистильованої води, і немає ризику витоків електроліту.

ТЕХНОЛОГІЯ Кальцій-Кальцій.

Сплав кальцію (Ca) використовується для виробництва решіток шляхом технології розширеного металу, забезпечує більш низький саморозряд і більш тривалий термін служби. 
У разі акумуляторів, побудованих на технології Ca-Ca, тривалість саморазряда складе приблизно 18 місяців, в 3 рази довше, ніж при звичайній технології.

ТЕХНОЛОГІЯ Hybrid.

Акумулятори Macht використовують технологію Hybrid в разі акумуляторів Heavy Duty, вироблених для роботи в екстремальних робочих умовах. 
Технологія Hybrid забезпечує високий результат при екстремальних температурах і нерівних дорогах.

ТЕХНОЛОГІЯ AGM.

Акумулятори Macht з технологією AGM (абсорбує скловолокно) розроблені для функції Старт / Стоп - автоматична зупинка двигуна при стопі. 
Ця технологія обслуговує автомобілі, перевантажені внаслідок високого споживання електроенергії або тривалого використання.
 

Сайт виробника MACHT