Подпись к картинке

HELLA PAGID

Hella Pagid - провідний німецький виробник гальмівних систем, один з найбільших постачальників OEM на конвеєри таких виробників як BMW, Porsche, Audi, Mercedes, Volkswagen, Skoda і ін. Спільне підприємство Hella і Pagid було утворено в травні 2013 року і на сьогоднішній день є одним з провідних гравців на вторинному ринку гальмівних систем.

Продукцію Hella Pagid Brake Systems відрізняє висока якість, гарантована постійними випробуваннями, набагато переважаючими повсякденні граничні навантаження. Ці випробування гарантують ефективність та надійність продукції HPBS з точки зору забезпечення безпеки. Саме тому в компанії надають особливого значення тестовим випробуванням. Вони проводяться у власному дослідницько-конструкторському центрі, а також на дорогах в реальних умовах застосування.

В рамках випробувань гальмівні колодки проходять до 300 000 кілометрів і проводять 1000 годин на випробувальних стендах, перш ніж запускатися в серійне виробництво. Основним мірилом якості є дотримання високих стандартів і технічні завдання автовиробників і виробників гальмівних систем.

Сайт виробника HELLA PAGID