Подпись к картинке

Fraiser

Fraiser - український виробник зимового омивача для лобового скла автомобіля. З настанням холодів на автомобіль і зокрема на лобове скло, різко зростає вплив сезонних чинників, таких як сніг, дощ, туман, бруд, безпосереднє обмерзання лобового скла.

Хороша видимість через лобове скло автомобіля є важливим елементом безпеки на дорозі. З настанням холодів на автомобіль і зокрема на лобове скло, різко зростає вплив сезонних чинників, таких як сніг, дощ, туман, бруд, безпосереднє обмерзання лобового скла. Справитися з цими проблемами допоможе якісна рідина для омивання скла і фар автомобіля. З огляду на потребу і необхідність в даному продукті, Компанія AVDtrade розширила асортимент своєї продукції зимовим омивачем під власною торговою маркою Fraiser.

На складі компанії продукція Fraiser представлена ​​в чотирьох видах в залежності від запаху. Наші партнери можуть придбати такі види продукції: Fraiser «Bubble gum», Fraiser «Кавун», Fraiser «Море», Fraiser «Shark». Вся продукція Fraiser розфасована в прозорі каністри ємністю 4 літри. Зимовий омивач Fraiser забезпечує захист при температурі навколишнього середовища до -25 градусів.

Наша продукція має такі властивості:

- ефективно справляється з забрудненнями і обмерзання лобового скла і фар

- має хороші миючі властивості

- не залишає розмиття на склі

- не робить негативного впливу на лакофарбове покриття та гумово-технічні елементи

- екологічно чистий і не токсичний продукт

- рідина готова до використання, не потребує розведення.