Подпись к картинке

FACET

FACET - італійський виробник зі світовим ім'ям. Компанія з однойменною назвою FACET S.r.l була заснована в 1946 році.

Всі 70 років свого існування компанія не припиняла свого розвитку, а тільки нарощувала темп, що дозволяє в нинішній час пропонувати ринку більше 4500 найменувань продуктів власного виробництва і тим самим покривати більше 90% європейського парку автомобілів.

Примітно, що вся продукція FACET на 100% проводиться на одному заводі, на якому працює понад 200 чоловік, 25 з яких займаються науково-дослідницькою діяльністю. Це дозволяє компанії пропонувати ринку щорічно понад 200 нових найменувань. Важливим моментом є те, що вся без винятку продукція FACET сертифікована за стандартом ISO TS 16949, це має на увазі що вона відповідає всім вимогам, пред'явленим до ОЕ запчастин.

В асортименті компанії доступні запасні частини широкого асортименту для автомобілів європейського, а також азіатського виробництва. У числі яких:

1. Вимикачі і датчики (датчики сигнальних ламп тиску масла, датчики сигналу гальмування, датчики температури води, вимикачі заднього ходу);

2. Елементи управління двигуном (датчики частоти обертання і фаз двигуна, датчики положення дросельної заслінки, лямбда-зонди, датчики абсолютного тиску, датчики детонації, датчики витрати повітря, датчики температури повітря, термостати);

3. Елементи запалювання (кришки розподільників запалювання, котушки, дроти, контакти).

Потрібно так само згадати про те, що фахівці FACET приділяють увагу післяпродажному супроводу своєї продукції. Продукція FACET представлена ​​в TecDoc.

Сайт виробника FACET