Подпись к картинке

Elring

Компанія Elring - німецький виробник систем ущільнень більше 140 років, який покриває 98% європейських моделей авто та близько 60% азіатських моделей.

Elring є найбільшим у світі виробником автомобільних прокладок, має одне з найстаріших підприємств Німеччини, яке на даний момент володіє понад 20-ма заводами.

Протягом більш ніж 140 років підтверджує свою компетентність у технологіях ущільнення. Володіє компетенцією у сфері оригінальних комплектуючих завдяки ElringKlinger AG – серійному постачальнику та лідеру у технологіях на світовому ринку автомобільної промисловості.

Запчастини Elring – це якість первинного обладнання!

Частина продукції бренду поставляється на конвеєри Mazda, Opel, Ford, VW, Volvo.

Компанія Elring пропонує широкий, орієнтований на потреби ринку асортименти прокладок, комплектів прокладок і сервісних деталей, а також великий вибір герметиків. Підприємство компанії розробляє та випускає компоненти для двигунів, коробок передач та вихлопної системи, а також для альтернативних приводних систем практично всіх марок автомобілів та двигунів. Новаторський потенціал та компетентність у галузі комплектуючих для первинного оснащення є запорукою високої репутації компанії та успішної діяльності на світовому ринку автомобільних запчастин. Протягом багатьох років традиційна марка "Elring – Das Original" є гарантією найвищого рівня якості, безпеки, сервісу, швидкості доставки та надійності.

 

Країна-виробник: Німеччина

Сайт компанії: Elring

Оригінальний каталог: ERLING catalog