Подпись к картинке

DYNAMAX

Dynamax - бренд словацької компанії Euro-Vat, яка була створена в 1991 році і представила лінійку моторних олив - Dynamax в 2003 році.

Dynamax - бренд словацької компанії Euro-Vat, яка була створена в 1991 році і представила лінійку моторних олив - Dynamax в 2003 році.
Бренд покриває сьогодні 40% словацького внутрішнього ринку мастильних матеріалів і експортує продукцію в більш ніж 30 країн світу.

Для виробництва мастильних матеріалів та автохімії компанією було збудовано завод. Він розташований в словацькому містечку Алекшінце і розрахований на випуск більш 20 000 тонн готової продукції на рік. Завод оснащений сучасними оливозмішуючими установками і автоматичною лінією розливу.

Спеціальне обладнання дозволяє змішувати базові оливи з присадками при різних температурах і для різних цілей відповідно до рецептури продукту. Продукція Dynamax схвалена світовими лідерами автомобільної промисловості. Висока якість моторних олив підтверджується OEM-допусками від Daimler (Mercedes Benz), Volkswagen (VAG), Volvo, Mack, Renault, Deutz.

1. Оливи

Фахівцями Dynamax розроблені різні серії моторних олив для:

  • легкових автомобілів,
  • вантажного транспорту і фургонів,
  • мотоциклів.

Продукція для легкових транспортних засобів поділяється на три види: основна лінійка, лінійка для спортивних автомобілів і лінійка для застарілих моделей автомобілів. Компанією розроблені і випускаються оливи для автомобілів зі спеціалізованими допусками. Ця продукція створена на основі спеціально підібраних базових синтетичних масел і збалансованого пакету присадок.

Мастильні матеріали Dynamax успішно пройшли випробування в екстремальних умовах перегонів. Оливи бренду використовує одна з найуспішніших словацьких команд Homola Motorsport і чеська Tatra Team. Автогонщик Мато Хомола в 2013 і 2014 роках ставав віце-чемпіоном Європи в гонках серії FIA ETCC, а мотогонщик Іван Якес вигравав кілька етапів престижного ралі Dakar. Обидва спортсмени застосовували моторні масла Dynamax під час змагань.

2. Автохімія (технічні рідини)

Крім широкого асортименту масел, на заводі в Алекшінце випускаються гальмівні та охолоджуючі рідини, зимові та літні склообмивачі і ін. Автохімічна продукція відповідає стандартам європейських виробників транспортних засобів, і неодноразово підтверджувалася нагородами та відзнаками. Серед розмаїття автохімії виділяються охолоджуючі рідини, відмічені в 2008 році престижною нагородою - Словацькою Золотою медаллю, яку вручив голові компанії Euro-Vat Президент Словаччини. Найбільш авторитетна і незалежна німецька компанія в області експертиз DEKRA також підтвердила високу якість продукту. Крім цього, охолоджуючі рідини Dynamax використовуються при першій заливці на автомобільному заводі KIA в Словаччині.

3. Автокосметика

У 2014 році компанія Euro-Vat диверсифікувала виробництво і під брендом Dynamax презентувала серію засобів по догляду за автомобілем. Продукти призначені для очищення двигуна і паливної системи, зовнішнього і внутрішнього обслуговування автомобілів. На додаток до цього, Dynamax спеціалізується на технічних продуктах для шиномонтажу.

 

Країна-виробник: Словаччина
Сайт компанії: DYNAMAX

Підтверджуючі документи допусків автовиробників