Подпись к картинке

DAYCO

DAYCO - один зі світових лідерів в проектуванні і виробництві систем передачі потужності для використання на складальному конвеєрі.

За обсягами виробництва автомобільних ременів для OEM і вторинного ринку DAYCO займає друге місце в світі.

Історія марки DAYCO почалася в 1905 році, коли в США була утворена фірма Dayton Rubber Company. Європейський підрозділ компанії розмістився в Італії. Компанія DAYCO прийшла в Європу в 1993 році з Америки, купивши у Pirelli завод, розташований в місті Кьети, недалеко від Пескари на Адріатичному узбережжі Італії. На заводі виробляли ремені. Pirelli позбавлялася від непрофільного виробництва, і американська компанія купила його. Це початок історії європейського DAYCO.

  • DAYCO входить до складу одного з найбільших світових виробників автомобільних компонентів - компанію Mark IV Automotive, яка в свою чергу є частиною транснаціональної корпорації Mark IV Group. Mark IV Automotive є лідером в розробці і виробництві систем силових трансмісій, подачі повітря і охолодження двигунів.
  • DAYCO Aftermarket на сьогоднішній день пропонує такий асортимент продукції, який покриває весь парк транспортних засобів, що знаходиться на території Європи і далеко за її межами.
  • DAYCO виробляє всі типи автомобільних приводних ременів і деталей приводів для легкових і комерційних автомобілів. Сьогодні у виробничій програмі понад двісті найменувань комплектів ременів приводу ГРМ і роликів натяжителя. Також компанія DAYCO випускає паливні шланги і патрубки для радіатора.

Особлива увага приділяється якості матеріалів для виробництва ременів, комплектів ГРМ, натяжних пристроїв, демпферів і шлангів. Якість виробів компанії DAYCO підтверджується сертифікатами Міжнародної організації зі стандартизації ISO 9002 та спеціальними сертифікатами провідних автовиробників Audi, Ford, GM, Renault і т.д. (Всього понад 30 покупців ОЕМ).

Компанія DAYCO має більш ніж 100-річний досвід в розробці приводних систем, що найефективнішим чином задовольняють специфічні вимоги, що висуваються до характеристик обладнання незалежно від області його застосування.

  • DAYCO - постачальник практично всіх великих концернів – до 39% продукції, що поставляється на заводи автовиробників.
  • При цьому компанія має 19 заводів у різних країнах світу, в т.ч. Італії, Аргентини, Польщі, Китаю.

Завдяки досвіду компанії в створенні систем, що забезпечують безшумну та ефективну передачу потужності, Dayco стала найбільшим світовим постачальником системних рішень для гібридних електромобілів.

Країна: США
Сайт компанії: DAYCO
Оригінальний каталог: DAYCO