Подпись к картинке

CS GERMANY

CS-GERMANY - європейський виробник пружин підвіски та рессор.

Деталі виробника відрізняються високою якістю, виготовляються з дотриманням всіх правил і стандартів, прийняті в автомобільній індустрії.

При виробництві пружин, призначених як для легкового, так і для і вантажного транспорту, використовуються сучасні технології та обладнання з числовим і програмним управлінням.

Матеріалами, які використовуються при виробництві пружин, виступає хромо-ванадиевая або хромо-кремнієва сталь, її якість гарантується металургійними підприємствами, відомими у всьому світі. Витки пружин виготовляються за технологією контрастною навивки витків, гарячої і холодної, що створює точність форм і міцність виробів. Термічна обробка проводиться установками з використанням інфрачервоних променів, зміцнює шар металу.

Виробництва, які базуються в західній Європі, оснащені сучасними автоматами з комп'ютерним управлінням. Це гарантує максимальну якість, експлуатаційні характеристики, забезпечує виняткову зниження витрат в обслуговуванні, а кінцевий результат - це ідеальне співвідношення ціна-якість.

Компанія CS Germany є одним з чотирьох лідерів по виробництву пружин підвіски і ресор для легкових і вантажних автомобілів. Протягом десятиліть свого існування, компанія отримала визнання з боку автовиробників, і тепер продукція компанії надходить як на вторинний ринок автозапчастин, так і на складальні конвеєри Renault, Audi, BMW та інших марок авто. Компанія контролює якість продукції, тому кожен етап виробництва супроводжується випробуваннями продукції відповідно до стандартів ISO 9002.

 

Сайт виробника CS GERMANY