Подпись к картинке

VALEO в портфелі компанії AVDtrade!

VALEO - французька компанія-виробник і постачальник автомобільних комплектуючих і запасних частин системи зчеплення, освітлення, охолодження двигуна та ін.

Компанія VALEO була заснована в 1923 році в Сент Квін (Франція). Valeo, постачальник автокомпонентів та стратегічний партнер заводів-виробників по всьому світу, є розробником найпередовіших технологій. Штаб-квартира знаходиться в Парижі.

VALEO - досить велика група підприємств, що займаються як розробкою та виробництвом, так і продажем автомобільних запчастин під одним ім'ям. Здійснює постачання і на конвеєри автозбирачів і на вторинний ринок. Valeo володіє 191 заводами в 33 країнах світу, а також має 59 науково-дослідницьких центрів та більше 114 000 працівників. Серед клієнтів Valeo багато автомобільних компаній світу, включаючи BMW, Ford, General Motors, Renault, Citroen.

Товарні групи VALEO складаються з таких груп: комплекти та окремі частини зчеплення, склоочисники, елементи охолодження ДВЗ, оптика, датчики, генератори, гальма, елементи системи запалювання, стартери, електричні аксесуари, підшипники, шківи.

VALEO володіє 191 заводами в 33 країнах світу, а також має 59 науково-дослідницьких центрів та більше 114 000 працівників. Серед клієнтів Valeo багато автомобільних компаній світу, включаючи BMW, Ford, General Motors, Renault, Citroen.
 

Країна-виробник: Франція

Сайт компанії: VALEO