Подпись к картинке

Shaftec - відновлений як новий.

Британська компанія «Shaftec Automotive Components Ltd» понад 20 років відома на ринку як виробник і постачальник нових і відновлених оригінальних деталей трансмісії, рульової і гальмівної систем.

Штаб-квартира компанії, основне виробництво і склад знаходяться в районі Хоклі в центрі Бірмінгема і займають територію в 4000 кв м.
Shaftec пропонує своїм клієнтам найширший асортимент продукції преміум-класу укупі з постійною наявністю її на складі, забезпечення негайної відвантаження 95% продукції, наявної в каталозі і високий рівень клієнтського сервісу.

Філософія "Shaftec" залишається вірною початкового баченню компанії, що виробничий процес для відновлених деталей повинен слідувати тим же технічним принципам, що і при виготовленні нових.

Відновлення - це не просто більш дешева заміна нових деталей. Відновлені деталі від компанії "Shaftek" не поступаються за якістю новим! Все реконструйовані деталі проходять жорстку перевірку на наявність дефектів згідно всіх стандартів, і мають такий же гарантійний термін як і нові.
Наприклад, кожен фірмовий гальмівний супорт "Shaftec" знімається з початкового лиття та перевіряється на відсутність дефектів. Всі гальмівні супорти потім переобладнуються в початковий стан, зібране вручну, використовуючи абсолютно нові компоненти. Це означає 100% нових поршнів, пружин, приводів і ущільнень. Ніщо не залишається недоторканим, і все повністю оновлюється до найвищої якості ISO 9001/2000.

Після складання кожен гальмівний супорт проходить випробування тиском повітря, що перевищує тиск в гальмівній системі автомобіля в кілька разів. Це гарантує надійність і якість кожної деталі.

Гальмівні суппори "Shaftec" вже є на нашому складі.

Термін гарантії: 12 місяців або 20 тис. Км пробігу.