Подпись к картинке

RAPRO - ми не робимо знижку на якість

Компанія RAPRO - турецький виробник гумових і гумовометалевих виробів, який входить до складу найбільшої корпорації GATES. RAPRO є провідним постачальником OEM на конвеєри найвідоміших автоскладальних підприємств світу.

 

Компанія RAPRO була заснована в 2003 році, почавши свою діяльність з виробництва паливних шлангів і патрубків на заводі в Ізмірі, Туреччина. Відмінною особливістю RAPRO є виробництво широкого асортименту патрубків інтеркулера, турбіни, патрубків повітряного фільтра, які RAPRO поставляє на складальні конвеєри автовиробників, будучи виробником оригінальних комплектуючих в цих групах продуктів.

RAPRO виробляє продукцію не тільки для автомобільного застосування, але і для застосування в таких областях як: залізничний і морський транспорт, сільськогосподарські машини, промислове устаткування, побутова техніка, військова галузь.

 

Продукція RAPRO проводиться відповідно до стандартів DIN ISO і SAE, що підтверджується відповідними сертифікатами якості.
Постійно зростаюча потреба клієнтів у високоякісних гумово виробах привела до появи в асортименті RAPRO сайлентблоков, пиляків, прокладок і шківів. Особливу увагу компанія приділяє асортименту на французькі та італійські автомобілі, часто пропонуючи деталі, які виробляє тільки RAPRO.
Продукція:

Паливні шланги;
Універсальні шланги;
Патрубки системи охолодження;
Патрубки інтеркулера, турбіни, повітряного фільтра;
сайлентблоки;
Подушки двигуна;
Пильовики.