Подпись к картинке

НОВИЙ БРЕНД: SIDEM - виробник елементів підвіски і рульового управління!

Компанія SIDEM - виробник елементів підвіски і рульового управління автомобілів з широким асортиментом продукції та більш ніж 70-річною історією.

Компанія заснована в 1933 р., у 1983 р. компанію придбав Walter Verfaillie.

SIDEM займається проектуванням, виробництвом та дистрибуцією широкого і глибокого асортименту компонентів підвіски і рульового управління для легкових автомобілів і комерційного транспорту.

Сьогодні високоякісною продукцією SIDEM користуються не тільки сервісні станції і приватні власники, а й провідні світові автовиробники, які використовують комплектуючі, що поставляються SIDEM, на своїх основних конвеєрах.

До 1998 року всі заводи SIDEM отримали сертифікацію ISO. При виготовленні своїх деталей SIDEM використовує тільки високоякісні матеріали від ретельно відібраних постачальників. Всі матеріали суворого тестуються, а механізми проходять регулярні перевірки на відповідність.

Девіз компанії «Ми піклуємося про Вашу безпеку!» підтверджується високими європейськими показниками: рівнем використовуваних технологій і якістю готової продукції. Технології виробництва, прийняті на всіх заводах SIDEM, відрізняються своїм жорстким контролем якості сировини і виробництва, а також якості продукції «на виході».

Завдяки відмінному співвідношенню «ціна-якість», широкому асортименту і багаторічному досвіду виробника в своїй області, товари марки SIDEM відмінно зарекомендували себе і мають стійкий попит.

Відмінною особливістю продукції, крім високих стандартів якості і надійності, є те, що SIDEM поставляє високоякісну продукцію практично для будь-яких автомобілів, включаючи найсучасніші моделі, причому робить це дуже оперативно. SIDEM пропонує повний діапазон компонентів підвіски і рульового управління. Асортимент є одним з найбільших в Європі.

 

Якість продукції SIDEM підтверджено сертифікатами якості!

 

Країна: Бельгія

Сайт компанії: Sidem

Оригінальний каталог: Sidem catalog