Подпись к картинке

НОВИЙ БРЕНД: Амортизатори KYB в асортименті!

KYB - один із найбільших у світі постачальників амортизаторів як на конвеєр, так і на вторинний ринок (aftermarket).

KYB – провідний виробник гідравлічного обладнання у світі з 1947 року. Передові технології компанії знаходять своє застосування в авіації, залізничній промисловості, кораблебудуванні, автомобілебудуванні.

В даний час компанія KYB є одним із найбільших у світі постачальників амортизаторів як на конвеєр, так і на вторинний ринок (aftermarket). Роки досвіду дозволили KYB стати провідною компанією не тільки в галузі промислового виробництва та подальших розробок амортизаторів та пружин, а й у галузі інтегрованих контрольних систем автомобілів.

  • Сьогодні кожна п'ята машина у світі сходить із конвеєра з амортизаторами KYB.
  • Штаб-квартира компанії знаходиться у Токіо.
  • На головному підприємстві та в офісах філій по всьому світу працює 11 500 осіб.
  • Щорічний оборот компанії становить понад $3.8 млрд.
  • Частка амортизаторів у обороті – майже 51%.

Компанія KYB щорічно виготовляє понад 75 млн. амортизаторів на 15 заводах, які експортуються більш ніж у 100 країн світу під єдиною торговою маркою KYB.

Всі виробничі потужності компанії мають міжнародні сертифікати ISO9001, QS9000 та ISO14001.

Основні підприємства з виробництва амортизаторів розташовані в Японії, Європі, Азії та США. У 2005 році Kayaba Industry Co., Ltd. змінила назву всіх своїх підрозділів на KYB.

Амортизатори KYB для вторинного ринку виробляються на тих же заводах і з застосуванням тієї ж технології, що і на конвеєр. Схема клапанів модернізується з урахуванням того факту, що амортизатори будуть встановлені на транспортних засобах з іншими комплектуючими деталями підвіски, щоб відновити управління, яке буде максимально наближене до оригінального, коли використовувалися нові комплектуючі. Це означає, що продукція KYB для вторинного ринку така ж, як для поставок на конвеєр.

 

KYB поставляє продукцію найвищої якості клієнтам по всьому світу, які працюють в різних галузях промисловості. Дане положення підтверджується девізом компанії, який стверджує: «Наша точність – Ваша перевага».

 

Продукція в асортименті «AVDtrade»:

  • Амортизатори

 

Країна-виробник: Японія

Сайт компанії: KYB

Оригінальний каталог: KYB catalog