Подпись к картинке

MATA - якісні ресори

Мата індійська компанія, входить в трійку найбільших виробників в світі листових і параболічних ресор для мікроавтобусів і вантажних автомобілів.

Компанія має в своєму розпорядженні дев'ятьма стратегічно розташованими виробничими об'єктами, що забезпечує більш дешеву і швидку логістику для клієнтів. Це дозволило компанії стати одним з лідерів на ринку OEM-постачальників.

Мата має власний науково-дослідний центр, здатний проектувати багатолистові і параболічні ресори, а також багато інших деталей підвіски для легкових, вантажних автомобілів і спецтехніки. Центр досліджень і розробок має можливість власної перевірки і тестування продукції з використанням обладнання, що імітує реальні умови експлуатації автомобіля. Наявність власного центру дозволяє компанії бути в числі перших кого хочуть бачити в списку своїх партнерів багато автомобільних гіганти. Команда R & D центру тісно співпрацює з подібними командами цих партнерів над створенням, модифікацією, удосконаленням і впровадженням нових спільних успішних проектів.

Політика компанії спрямована на постійне технічне вдосконалення для надання клієнтам високоякісних продуктів і послуг. І саме впровадження на всіх виробничих майданчиках системи управління якістю для автомобільного сектора ISO / TS16949: 2009 і ISO 9001: 2008 показує прагнення компанії до високих стандартів якості.

Мата послідовно покращує свої виробничі потужності, щоб стати піонером в ресорної індустрії. І пишається тим, що завдяки постійній роботі над цим здатна в короткі терміни виготовити найширший асортимент якісних ресор. Всі ресори виготовлені відповідно до стандартів транспортних засобів і строгими нормами, встановленими різними автомобільними виробниками.

Час розробки значно скорочується завдяки повністю автоматизованим процесам критичних операцій. Це не тільки забезпечує кращу якість, але і зменшує похибка в остаточному складанні. Крім стандартних процедур, необхідних для виготовлення листової пружини, Мата розробила і впровадила свої процесні розробки в найважливіших операціях.

Мата має повністю оснащену лабораторію новітнім обладнанням для проведення різних випробувань, включаючи випробування на твердість, випробування на сольове обприскування і т.д., щоб визначити багато параметрів, в тому числі і міцність стали, перш ніж приймати її в виробництво.

Основними стратегічними клієнтами Мата є такі автовиробники, як Daimler AG, Renault Nissan, Isuzu, GM, Volvo, TATA, MAN.