Подпись к картинке

HASTINGS - якість, перевірена часом

Компанія Hastings - американський виробник поршневих кілець різного застосування і є великим постачальником OE продукції в усьому світі.

Понад сто років компанія Hasting Manufacturing Company проектує і виготовляє поршневі кільця і ​​зробила революцію контролю рівня масла завдяки винаходу Hasting Flex Vent, що в даний час є загальноприйнятим стандартом галузі. Використання поршневих кілець Hasting дозволяє знизити витрати масла і оптимізувати процес його згоряння. Завдяки цьому компанія Hastings стала лідером в сфері технології виробництва поршневих кілець.

Понад 100 мільйонів поршневих кілець в широкому асортименті розмірів, форм, матеріалів і покриттів виготовляються компанією щорічно.

HASTINGS MANUFACTURING COMPANY, LLC розробляє і виробляє поршневі кільця для OEM виробників по всьому світу, в тому числі Chrysler, Ford Motor Company, General Motors, Harley-Davidson, Ingersoll-Rand, Emerson, MTD.

Кількість працівників компанії становить 500 осіб. Головний офіс розташований в США. Вся продукція сертифікована на основі ISO / TS 16949, ISO 14001. Інтегровані системи забезпечення якості у всіх виробничих процесах запобігають помилки в автоматизованому виробництві.