Подпись к картинке

FACET - італійський виробник зі світовим ім'ям

FACET - італійський виробник зі світовим ім'ям, був заснований в 1946 році. Компанія AVD Trade з недавніх пір є офіційним дистриб'ютором продукції FACET.

В асортименті компанії доступні запасні частини широкого асортименту для автомобілів європейського, а також азіатського виробництва.

У числі яких:

1. Вимикачі і датчики (датчики сигнальних ламп тиску масла, датчики сигналу гальмування, датчики температури води, вимикачі заднього ходу);

2. Елементи управління двигуном (датчики частоти обертання і фаз двигуна, датчики положення дросельної заслінки, лямбда-зонди, датчики абсолютного тиску, датчики детонації, датчики витрати повітря, датчики температури повітря, термостати);

3. Елементи запалювання (кришки розподільників запалювання, котушки, дроти, контакти).

Важливим моментом є те, що вся без винятку продукція FACET сертифікована за стандартом ISO TS 16949, це має на увазі що вона відповідає всім вимогам, пред'явленим до ОЕ запчастинах.

Більшість сучасних датчиків виконані з використанням електронних компонентів. Тому якість датчиків безпосередньо залежить від якості їх виконання та стійкості до впливу зовнішніх факторів. Виробництво всіх електронних компонентів проводиться за склом «в чистій кімнаті» без втручання ручної праці. Всі датчики FACET проходять 100% контроль і калібрування. Тому датчики FACET здатні забезпечити максимальну ефективність і економічність роботи двигуна, чого не можна сказати про продукції, виробленої в країнах далекого сходу.

Якщо ж мова йде про елементи управління охолоджувальною рідиною, то важливо також знати, що пластикові частини таких елементів зварюються за допомогою ультразвуку, тому корпусу таких елементів простіше розламати в іншому місці ніж по шву.

Потрібно так само згадати про те, що фахівці FACET приділяють увагу післяпродажного супроводу своєї продукції. Продукція FACET представлена ​​в TecDoc.