Подпись к картинке

Dyade Lubricants - Зберігай те, що цінуєш

Dyade Lubricants (Діаде Лубрикантс) - молодий бренд, заснований в 2015 році в Нідерландах. Мастильні матеріали виробляються на заводах, які знаходяться в Нідерландах і Бельгії, тобто в тих країнах, які на ряду з Німеччиною є законодавцями моди в області мастильних матеріалів. Штаб-квартира розташована в місті Дёйвен (Duiven).

Dyade Lubricants B.V. відповідально підходить до організації виробництва і відносин зі своїми партнерами. Це підтверджено низкою сертифікатів:

ISO 9001: 2008 - відповідність вимогам, що висуваються до системи менеджменту якості організацій і підприємств.

ISO 14001: 2004 - відповідність системам екологічного менеджменту.

OHSAS 18001: 2007 - відповідність стандартам, на базі яких проводитиметься перевірка Систем менеджменту професійної безпеки та здоров'я.

 

Не дивлячись на молодий вік, Dyade вже зараз може пишатися свої досягненнями. Асортимент виробника становить понад 2 000 найменувань мастильних матеріалів. Це один з найбільш широких асортиментів в Європі. Продукція, пропонована Dyade, покриває потреби в різних сферах промисловості. Легкові та вантажні автомобілі, мотоцикли та водний транспорт, продукти для індустрії та харчової промисловості, масла для сільськогосподарської техніки - ось далеко не повний перелік з пропозиції Dyade.


Dyade Lubricants B.V. має власну лабораторію, оснащену найсучаснішим обладнанням. Тут розробляються рецептури всіх типів масел. Тут же продукція проходить контроль відповідності якості.


Dyade Lubricants B.V. клієнтоорієнтована компанія. Принцип роботи з дистриб'ютором полягає в простому правилі - одна країна, один дистриб'ютор. На даний момент мастильні матеріали Dyade експортуються в країни Західної і Східної Європи, а також в країни Південно-Східної Азії.

Філософія Dyade: «Зберігай те, що цінуєш», - і це все. Ми розробляємо продукти, які підтримують те, що ми, люди, цінуємо. Це відноситься до нашого повсякденного життя, наприклад, до використання і обслуговування наших транспортних засобів. Це відноситься до нашої робочої середовищі, забезпечуючи гарне обслуговування обладнання ».


З огляду на специфіку роботи нашої Компанії, наша перша партія продукції Dyade складається з автомобільних моторних і трансмісійних масел. Представлений в Україні асортимент, здатний закрити потреби в мастильних матеріалах для переважної більшості легкових автомобілів. Всі масла відповідають вимогам всіх провідних виробників автомобільних двигунів (VAG Group, GM, BMW, Renault, PSA, Mercedes і ін.), А також відповідають вимогам міжнародних організацій ACEA, API і ILSAC.


Ексклюзивні права на подання ТМ DYADE Lubricants на території України надані Компанією АВД-Трейд.