Подпись к картинке

DOLZ - помпи, зроблені з душею

Компанія Industrias Dolz, S.A . - одна з найбільших іспанських компаній, яка виробляє водяні насоси для вантажного, легкового і вузькоспеціалізованого транспорту. Компанія була заснована в 1934 році, і має більш ніж 80-річний досвід у виробництві водяних насосів для легкових автомобілів, вантажівок і тракторів.

Заводи компанії розташовані в Іспанії (Кастельон)Аргентині (Буенос-Айрес) і Китаї (Шучжоу).  Dolz, SA є одним з небагатьох виробників, які здійснюють повний цикл виробництва: від виплавки алюмінію до кінцевої обробки і збірки на одному заводі, де повна роботизація виробництва поєднується з постійним контролем якості і високою продуктивністю. Мета компанії полягає в удосконаленні виробничого процесу і усуненні всіх моментів, які можуть скомпрометувати якість свого продукту. Dolz виробляє більше 3,5 млн помп на трьох заводах, і присутні більше ніж в 70 країнах по всьому світу завдяки своїм грамотно розташованим логістичним платформам, які спрямовані на забезпечення сервісу найвищого рівня.

Сьогодні DOLZ пропонує найширший асортимент водяних помп, що покриває 98% автопарку Європи і країн СНД, розроблених на основі детального дослідження та аналізу світового парку автомобілів. Якість компанії підтверджується сертифікацією виробництва по ISO 9002, сертифікатом Q1 Quality Award від Ford Motor Company. На 20 тисячах квадратних метрах виробничих площ Industrias Dolz S.A. розміщується найсучасніше обладнання для виробництва водяних насосів.

Відмінні особливості:
DOLZ - один з дуже небагатьох виробників, що використовують алюмінієве литво, лінії механічної обробки і складальне виробництво;

- Слід зауважити, що продукцію DOLZ упаковують в свою оригінальну упаковку багато відомих виробників водяних помп. Оригінальна продукція DOLZ- це продукція по чудовій ціні від власної мануфактури.