Подпись к картинке

RTS

Група RTS - іспанський виробник компонентів підвіски та кермового управління на незалежному ринку автомобільних запчастин (IAM).

Завдяки власним конструкторським лабораторіям, випробуванням оригінальних компонентів та своєму досвіду як виробник компанія RTS придбала ноу-хау, що перетворило її на одного з найважливіших світових гравців. Компанія співпрацює з OE-виробниками категорій Tier 1 та 2 при розробці, випробуваннях та виготовленні оригінальних компонентів. RTS постачає компоненти для основних марок систем кермового керування y підвіски у всьому світі. Багатий досвід, знання продукції та гнучкість дозволяють пропонувати рішення, що відповідають індивідуальним запитам замовників.

Уже понад 35 років іспанська компанія RTS є провідним європейським виробником деталей підвіски та кермового управління з якістю, еквівалентною оригіналу. Три “кити”, на яких стоїть компанія - якість, сервіс та асортимент. І недарма “якість” на першому місці, адже багаторічна співпраця зі спеціалізованими виробниками обладнання дозволяє RTS впроваджувати найефективніші процеси її контролю протягом усього циклу виробництва. Кування, механічна обробка та збирання готової деталі - усі ключові процеси здійснюються власними силами на трьох заводах компанії.

У виробництві компанії застосовуються автоматизовані технологічні процеси, які включають високотехнологічних роботів, поєднаних з системами обробки даних візуального контролю. Автоматизація виробничих процесів дозволила втричі збільшити продуктивність порівняно з неавтоматизованим виробництвом.

З року в рік компанія продовжує розвиватись, інвестуючи мільйони євро на автоматизацію виробничих процесів для того, щоб маркування логотипом RTS в поєднанні з фразою “Made in EU” дійсно було символом безкомпромісної якості для її клієнтів.


Країна-виробник: Іспанія

Сайт компанії: RTS

Оригінальний каталог: RTS catalog