Подпись к картинке

NEW CRE

NEW CRE є одним з найбільших в Європі італійських виробників свічок розжарювання для дизельних двигунів, з 26-річним досвідом виробництва цього продукту. В 1985 році був створений C.R.E srl, перший завод в Італії, який почав виробництво свічок.

У жовтні 2010 року компанію було перейменовано в NEW C.R.E. srl. Бренд успішно виробляє свічки розжарювання з накопиченим досвідом і ноу-хау за всі ці роки. 

Завдяки досвіду і якості продукції та сервісу, протягом більше 20 років фабрика C.R.E. і тепер, як NEW C.R.E. є постачальником як оригінального устаткування (O.E.) і вторинного ринку оригінального устаткування (O.E.S).

Безпека та надійність продукції італійського виробника NEW C.R.E.  підтверджується стандартами ISO / TS 16949: 2009 та ISO 9001/2008.

З 29/11/2011 продукти сертифіковані ISO / TS 16949: 2009 та ISO 9001/2008 TÜV - найсуворішим і найпрестижнішим стандартом в автомобільному світі.

Весь виробничий процес компанії заснований на технічних вимогах до оригінального устаткування (O.E.S.) і стандартам ISO / TS.

Технічний відділ і відділ якості NEW C.R.E. засновують всі свої дослідження на виготовленні свічок розжарювання з тою же сировиною, тими ж якостями і технічними характеристиками, що і у виробів, виготовлених за допомогою Original Equipment (O.E.). Сучасні високотехнологічні машини й в основному німецького походження з автоматичним управлінням забезпечують високий контроль якості на підприємстві.

Сайт виробника NEW CRE