Подпись к картинке

HATTAT

Hattat - потужний турецький виробник гідравлічних рульових рейок і насосів гідропідсилювача і офіційний постачальник корпорації TRW.

Холдинг Hattat був заснований в 1973 році в Туреччині в промисловій зоні Черкезкій передмістя Стамбула.

Компанія має 6 логістичних центрів: США, Україна, Швеція, Італія, Південна Корея, Іран.

У 1996 році з метою створення одного з найбільших виробників гідравлічних рульових рейок і насосів гідропідсилювача в світі на базі виробничих потужностей заводу HATTAT була заснована компанія HEMA TRW, яка є спільним підприємством HATTAT Holding і корпорації TRW.

Загальна територія підприємства складає 551 000 кв.м.

Виробнича потужність фабрики, розташованої в місті Маслак недалеко від Стамбула Туреччина, становить понад 1 мільйон рульових механізмів в рік, близько 3 тисяч проводиться щодня.

Практично вся продукція поставляється на складальні конвеєри. Основними клієнтами компанії є великі виробники автомобілів, такі як FORD, FIAT, BMC, Dacia, Mercedes, Man, Renault, Otocar, Iveco, Chrysler, Volvo, Caterpillar, Perkins, John. Гальмівні супорти і барабанні гальмівні механізми встановлювалися на таких автомобілях, як Fiat Doblo і Ford Connect. Кермові механізми поставляються для Fiat Doblo, Fiorino, Qubo, Citroen Nemo, Dacia Logan, Ford Transit, Connect, Renault Megane, Clio та інших.

Продукція:

  • Кермові рейки
  • Насоси гідропідсилювача
  • Запасні частини рульового механізму
  • Датчики
  • Зчеплення і головний блок циліндрів

Сайт виробника HATTAT