Подпись к картинке

HATTAT

Холдинг Hattat був заснований в 1971 році в Туреччині у промисловій зоні Черкезкёй передмістя Стамбула, і на сьогоднішній день включає в себе 21 компанію з різних сфер діяльності.

У 1996 році з метою створення одного з найбільших виробників гідравлічних рульових рейок і насосів гідропідсилювача в світі на базі виробничих потужностей заводу HATTATбила заснована компанія HEMA TRW, котораяявляется спільним підприємством HATTAT Holdingі корпорації TRW.

Виробнича потужність фабрики, розташованої в місті Маслак недалеко від Стамбула Туреччина, становить понад 1 мільйон рульових механізмів в рік, близько 3 тисяч проводиться щодня.
Практично вся продукція поставляється на складальні конвеєри. Основними клієнтами компанії є великі виробники автомобілів, такі як FORD, FIAT, BMC, Dacia, Mercedes, Man, Renault, Otocar, Iveco, Chrysler, Volvo, Caterpillar, Perkins, John. Гальмівні супорти і барабанні гальмівні механізми встановлювалися на таких автомобілях, як Fiat Doblo і Ford Connect. Кермові механізми поставляються для Fiat Doblo, Fiorino, Qubo, Citroen Nemo, Dacia Logan, Ford Transit, Connect, Renault Megane, Clio та інших.