Подпись к картинке

Friction Master

Friction Master® - провідний виробник гальмівних систем на ринку США з 1985 року. З 2012 року входить до складу американської компанії LOOP Automotive, яка спеціалізується на розробці, виробництві і дистрибуції автокомпонентів.

У США Friction Master® добре відома серед кінцевого споживача, є визнаним лідером в співвідношенні ціна / якість.

Штаб-квартира і центральний логістичний склад компанії розташовані в Чикаго, США. Виробничі потужності знаходяться в США, Мексиці і Китаї.

Продукція:

  • дискові гальмівні колодки;
  • гальмівні диски;
  • ремонтні комплекти до гальмівних систем;
  • ступичні підшипники.

Одна з особливостей асортименту Friction Master® - це повномасштабна пропозиція керамічних колодок. На даний момент Friction Master® ще реалізує лінійки дискових колодок: Black, Ultralife, Ceramic, Elit. Застосування нових технологій і сучасних матеріалів вказало на необхідність оптимізації продуктового ряду з 2018 року. Тому в асортименті компанії будуть представлені тільки дві цивільні лінійки - Black і Ultralife Ceramic.

Black - початковий рівень, з характеристиками вище середнього.

Ultralife Ceramic - повністю керамічна лінійка з більш тривалим терміном служби. Керамічні колодки мають високий коефіцієнт тертя, відрізняються підвищеним ресурсом і зниженим виділенням пилу, забезпечуючи при цьому відмінне гальмування. Лінійка розрахована на більш вимогливих користувачів, і включає в себе установчі комплекти і мастило. (Об'єднує властивості лінійок Ultralife і Ceramic).

У свою чергу, гальмівні диски виробляються на авторизованих виробництвах в Китаї. Незалежно від країни виробництва особлива увага приділяється якості продукції.

Відмінні риси керамічної лінійки:

  • високий коефіцієнт тертя;
  • знижене виділення пилу;
  • сертифікація по R90, ISO і EAC. Бренд тісно співпрацює з американською галузевою асоціацією AMECA, яка перевіряє колодки на відповідність усім нормам безпеки, в тому числі і екологічних.