Подпись к картинке

DYADE

Dyade Lubricants (діадему Лубрикантс) - молодий бренд, заснований в 2015 році в Нідерландах. Мастильні матеріали виробляються на заводах, які знаходяться в Нідерландах і Бельгії, тобто в тих країнах, які на ряду з Німеччиною є законодавцями моди в галузі мастильних матеріалів. Штаб-квартира розташована в місті Дёйвен (Duiven).

Dyade Lubricants B.V. відповідально підходить до організації виробництва і відносин зі своїми партнерами. Це підтверджено низкою сертифікатів: ISO 9001: 2008 - відповідність вимогам що висуваються до системи менеджменту якості організацій і підприємств. ISO 14001: 2004 - відповідність систем екологічного менеджменту. OHSAS 18001: 2007 - відповідність стандартам, на базі яких проводитиметься перевірка Систем менеджменту професійної безпеки та здоров'я. Не дивлячись на молодий вік, Dyade вже зараз може пишатися свої досягненнями. Асортимент виробника становить понад 2 000 найменувань мастильних матеріалів. Це один з найбільш широких асортиментів в Європі.

Продукція, пропонована Dyade, покриває потреби в різних сферах промисловості. Легкові та вантажні автомобілі, мотоцикли та водний транспорт, продукти для індустрії та харчової промисловості, масла для сільськогосподарської техніки - ось далеко не повний перелік з пропозиції Dyade.