Подпись к картинке

DPH

Компанія DPH (Dichtungspartner Hamburg GmbH) займається виробництвом і продажем сальників, маслос'емних ковпачків, прокладок для двигунів і коробок передач на німецькому і європейському ринках. Штаб-квартира знаходиться в Гамбурзі.

З моменту заснування в 1986 році компанія завойовує клієнтів по всьому світу. Причина тому - невпинний рух до наміченої мети: забезпечувати своїх клієнтів найкращою продукцією, застосовуючи в процесі виробництва весь накопичений досвід і постійно удосконалюючи виробничий процес, концентруючись на якості. Успіху компанії також чимало сприяє взаємодія з надійними постачальниками матеріалів, оперативність доставки товарів клієнтам, гнучкість політики ціноутворення. Продукція DPH з успіхом експортується в 19 країн світу.

Виробнича програма DPH охоплює автомобілі наступних європейських виробників:

• Легкові: MERCEDES, BMW, AUDI, VOLKSWAGEN, OPEL, PORSCHE, FORD, VOLVO, SAAB, ALFA, CITROEN, PEUGEOT, DATSUN, HONDA.

• Вантажні: MERCEDES, MAN, VOLKSWAGEN, VOLVO, SCANIA, DAF, FIAT, IVECO, RENAULT.

Види продукції, що випускається:

• Для двигуна: маслос'емниє ковпачки, сальники, прокладки головки блоку, прокладки піддону, прокладки клапанної кришки, клапана, направляючі клапанів, ущільнювальні кільця гільз

• Для коробки передач: сальники, прокладки, ремкомплекти

• Для маточин коліс: сальники маточин

• Для систем вихлопу: прокладки

• Для систем зчеплення: робочі циліндри, ремкомплекти

• Для гальмівних систем: мембрани гальмівних циліндрів, ремкомплекти компресорів

• Для рульових систем: ремкомплекти гідропідсилювачів

Якість продукції компанії DPH - це результат не тільки контролю, але головним чином самого виробництва. Компанія вибирає кращих постачальників матеріалів і напівфабрикатів, і тільки серед тих, що сертифіковані відповідно до Міжнародних стандартів DIN / ISO 9000/9001. Що стосується контролю, то перш ніж покинути завод, готова продукція проходить ряд серйозних перевірок, тестів на якість. Для проведення таких перевірок фірма спеціально замовляла надточне вимірювальне обладнання, інтелектуальні камери для дослідження поверхні деталей. Зайве говорити, що продукція компанії DPH має сертифікати якості по ISO.

Повністю автоматизований, електронний, контроль якості і виробництво відповідно до німецьких DIN-норм забезпечують чудову якість продукції, яка при цьому, має ще й розумну ціну.