Подпись к картинке

AVTOSTANDART

Фахівці AvtoSTandart вдосконалять технологію виробництва, враховують високий рівень задоволеності споживача, використовують сучасні високоякісні матеріали, дотримуються виробничих технологій процесу і швидкої поставки.

Технологія виробництва гальмівних колодок AvtoSTandart забезпечує можливість задовольнити всі вимоги, що пред'являються до якості продукції, і відповідає вимогам міжнародного стандарту ДСТУ UN / ECE №№13-09, 90-01. Продукція сертифікована Держстандартом України. Регулярно проводяться випробування на Запорізькому автобудівному автозаводі, що дозволяє порівняти технічні показники з провідними виробниками запчастин і постійно контролювати якість продукції.


Багаторічна, плідна співпраця з транспортними компаніями дає можливість з упевненістю говорити про надійну якість продукції компанії. Колодки AvtoSTandart були встановлені і пройшли випробування на маршрутах міст з великою завантаженістю автодоріг, на гірських дорогах Криму, західної та центральної частини України. Також Колодки AvtoSTandart були встановлені на автомобілі-учасники в змаганнях з авторалі в Болгарії, де були отримані позитивні відгуки.